Психолог парағы

Білім алған оқу орны: Семей қаласы, Шәкәрім атындағы педагогикалық институт

Категория: бірінші

Еңбек стажы: 17 жыл.

Оқыған курстары: 2011 ж. Павлодар облыстық педагог-мамандардың біліктілігін арттыру институты: “Феноменология, персонология, ауытқушылық мінез-құлықты түзету және алдын алу” тақырыбында.

2006 ж. Алматы қаласы, Бөбек ұлттықғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығында: Өзін-өзі тану пәнінің психолого-педагогикалық негіздері” тақырыбында.

2009 ж. 9.11. “Девианттық балалармен жұмыс жүргізудегі әлеуметтік педагог және психолог жұмыстарының тиімділігі ”бағдарламасы бойынша біліктілігін арттыру курсы.

2015 ж. 8-10 қаңтар. біліктілікті арттыруға арналған оқыту семинар- тренингі: “Стратегия развития лидерства”

Қатысқан семинарлар мен конференциялары:

2011 ж. 15-16 тамыз. “Дарындылық мәселесіне жаңаша көзқарас” жөніндегі халықаралық ғылыми-практикалық конференциясына қатысушы.

2010 ж. 24-25 қыркүйек. Психология ғылымдарының докторы, Қазақ қыздар педагогикалық институтының профессоры Шерниязова Хорлан Тоқтамысқызының басшылығымен өткен  Халықаралық ғылыми-практикалық семинар “Самопознание-путь к себе”.

2011 ж. 20-24 маусым. Щучинск қаласы. Республикалық-ғылыми практикалық семинар: “Психологическое сопровождение одаренных детей в современной школе”

2014 ж. 27-28 тамыз Павлодар қаласы, Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы. “Деструктивтік діни ұйымдарға тартылған тұлғалармен жұмыстың жаңа нысандары мен әдістері: теория және тәжірибе”.

Қатысқан конкурстары:

2014 ж, Павлодар қаласы. Облыстық “Жылдың үздік психологі” байқауында   ІІ жүлделі орынға ие болды.

2014 ж, Павлодар қаласы. Республикалық “Жылдың үздік психологі” байқауына қатысып, сертификатпен марапатталды.

e-mail: Nazi_1974@mail.ru